Αποστολέας Θέμα: Πρόβλημα σύνδεσης στο paypal  (Αναγνώστηκε 868 φορές)

Sforzando

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.346
  • Για την υπέροχη τέχνη της Οργανοποιίας!!!
    • LUTHIER SCHOOL
Πρόβλημα σύνδεσης στο paypal
« στις: Μάρτιος 09, 2021, 02:31:56 μμ »
Φίλοι μου καλησπέρα, θα ήθελα τη γνώμη σας σε ένα θέμα που αντιμετωπίζω με την paypal,πρόσφατα άλλαξα κωδικό πρόσβασης γιατί είχα ξεχάσει τον παλιό,η αλλαγή έγινε μια χαρά αφού πρώτα μου έστειλαν το γνωστό κωδικό ασφαλείας στο mail μου για να τον πληκτρολογήσω και να προχωρήσει η διαδικασία,ο κωδικός αλλάχτηκε με επιτυχία,ως εδώ όλα καλά,όταν πήγα όμως προχτές να συνδεθώ στο paypal μου εμφανίστηκε ένα παράθυρο, που παραθέτω παρακάτω, λόγω κάποιων αλλαγών που έχουν γίνει τελευταία για αυθεντικοποίηση του χρήστη,το παράθυρο αυτό έχει μοναδική επιλογή να με καλέσουν από paypal για να τους πω έναν κωδικό που θα δω όπως λένε σε επόμενη οθόνη,το πρόβλημα είναι πως δεν μπορώ να συνδεθώ,ξέρει κανείς τι γίνεται σε αυτή την περίπτωση? Σε καλούν πραγματικά? Υπάρχει κάποιος άλλος τρόπος? Εγώ λείπω από το σπίτι σχεδόν συνέχεια, τι θα γίνει αν καλέσουν και λείπω? Επίσης όταν είχα φτιάξει το λογαριασμό δεν είχα δώσει εξαρχής κινητό και ίσως γιαυτό εμφανίζει ως μόνη επιλογή να με καλέσουν στο σταθερό.Έχει τύχει κάτι παρόμοιο σε κάποιν φίλο για να μου πεί τι μπορώ να κάνω?Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Γρηγόρης Μαυρακης

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.452
  • Αγαπημένο ξύλο: Ινδικος παλισανδρος
  • Αριθμός κατασκευών: Καμμια
Απ: Πρόβλημα σύνδεσης στο paypal
« Απάντηση #1 στις: Μάρτιος 10, 2021, 12:10:55 πμ »
Την ώρα που θα δώσεις αιτημα να σε καλέσουν σε καλούν μέσα στο 5λεπτο.δεν σου μιλάει κάποιος.απλα λες τον κωδικό.. το είχα πάθει.. Δυστυχώς Είναι ο μόνος τρόπος.. Εκτός αν δεν έχεις λεφτά στην paypal τότε φτιάξε νέο λογαριασμό με άλλο email.

Sforzando

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.346
  • Για την υπέροχη τέχνη της Οργανοποιίας!!!
    • LUTHIER SCHOOL
Απ: Πρόβλημα σύνδεσης στο paypal
« Απάντηση #2 στις: Μάρτιος 10, 2021, 07:08:36 μμ »
Παράθεση
Την ώρα που θα δώσεις αιτημα να σε καλέσουν σε καλούν μέσα στο 5λεπτο.δεν σου μιλάει κάποιος.απλα λες τον κωδικό..
Σε ευχαριστώ πολύ φίλε Γρηγόρη, {celebrate011} η κλήση έγινε σε ένα δευτερόλεπτο,πληκτρολόγησα τον κωδικό από το τηλέφωνο γιατί η αυτοματοποιημένη κλήση έλεγε να τον πληκτρολογήσω,σε ευχαριστώ και πάλι!!

Γρηγόρης Μαυρακης

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.452
  • Αγαπημένο ξύλο: Ινδικος παλισανδρος
  • Αριθμός κατασκευών: Καμμια
Απ: Πρόβλημα σύνδεσης στο paypal
« Απάντηση #3 στις: Μάρτιος 11, 2021, 01:23:36 πμ »
Μπράβο, σωστά έχεις δίκιο!Τώρα το θυμήθηκα 100% βάζεις το κωδικό με το πληκτρολόγιο του σταθερού! Να σου δώσω το email μου φίλε sforanzo να μου στείλεις λεφτά να δούμε αν δουλεύει σωστά!!  ;D

steliosguitar

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 7.143
  • Αριθμός κατασκευών: #78
  • Περιοχή: Ελληνικό
Απ: Πρόβλημα σύνδεσης στο paypal
« Απάντηση #4 στις: Μάρτιος 11, 2021, 05:42:45 πμ »
50€... :cheesy2:
τιποτε καλυτερο απο μια κιθαρα.
εκτος ισως απο δυο...

Sforzando

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.346
  • Για την υπέροχη τέχνη της Οργανοποιίας!!!
    • LUTHIER SCHOOL
Απ: Πρόβλημα σύνδεσης στο paypal
« Απάντηση #5 στις: Μάρτιος 22, 2021, 01:05:59 μμ »
Παράθεση
Μπράβο, σωστά έχεις δίκιο!Τώρα το θυμήθηκα 100% βάζεις το κωδικό με το πληκτρολόγιο του σταθερού! Να σου δώσω το email μου φίλε sforanzo να μου στείλεις λεφτά να δούμε αν δουλεύει σωστά!!  ;D

Σε αυτές τις περιπτώσεις οι γυναίκες είναι πιο γρήγορες φίλε Γρηγόρη άστα πάει το 50άρικο  :'(

Tags: