Αποστολέας Θέμα: ΣΕΓΑ ΠΑΓΚΟΥ ΛΟΓΟ ΚΡΙΣΗΣ  (Αναγνώστηκε 16978 φορές)

giorikas

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 298
  • Αριθμός κατασκευών: 50
Απ: ΣΕΓΑ ΠΑΓΚΟΥ ΛΟΓΟ ΚΡΙΣΗΣ
« Απάντηση #30 στις: Νοέμβριος 08, 2012, 06:12:18 μμ »
φιλε  Δημητρη  (atlas)  ευχαριστω  για  τα  καλα  σου  λογια  το  να  προσαρμοσεις  την  σεγα χειρος  πανω  στον  αξονα  της  σεγας  ειναι  ευκολο  στην  δικια  μου  ο  αξονας  ειναι  κουφιος   περναγες  το  πριονακι  και  με  μια  αλεν  βιδα  το  συγκρατουσες  κατι  παρομοιο  με  την  δικια  σου  τωρα  στο  κομματι  της  σεγας  χειρος  εκανα  το  λαμακι  πιο  λεπτο  και  το  περασα  μεσα  στον  αξονα  και  κανοντας  τρυπα  περασα  την  βιδα τωρα για το  προβλημα  που  εχεις  με  τις  βιδες  της  σεγας  σου  βγαλε  τα  αλεν  και  βαλε  περαστα  βιδακια  ιδιας  διαμετρου  και  κανε  στην  σεγα  χειρος  2  τρυπες  για  τον  αξονα  οπως  στο  πριονακι.

Stamart

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 517
    • GeeTar
  • Αγαπημένο ξύλο: όχι άλλο μαόόόνιιι...
Απ: ΣΕΓΑ ΠΑΓΚΟΥ ΛΟΓΟ ΚΡΙΣΗΣ
« Απάντηση #31 στις: Νοέμβριος 12, 2012, 12:36:50 πμ »
ΜΠΡΑΒΟ!!!!...

atlas

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 160
Απ: ΣΕΓΑ ΠΑΓΚΟΥ ΛΟΓΟ ΚΡΙΣΗΣ
« Απάντηση #32 στις: Νοέμβριος 12, 2012, 11:44:35 πμ »
φιλε Γιωρικα ευχαριστω για την απαντηση , με την πρωτη εφαρμογη θα δω τι ψαρια επιασα χαχαχαχα
"Τα πάντα ρει"

dilan13

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 7
    • eftiaxa
Απ: ΣΕΓΑ ΠΑΓΚΟΥ ΛΟΓΟ ΚΡΙΣΗΣ
« Απάντηση #33 στις: Ιανουάριος 27, 2015, 03:09:26 μμ »
Δες εδώ πως έφτιαξα το δικό μου πάγκο. Του έχω βάλει δισκοπρίονο, ρούτερ και σέγα.

« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουάριος 27, 2015, 03:23:49 μμ από dilan13 »

gkatzias

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 12
  • Αγαπημένο ξύλο: οξυά
Απ: ΣΕΓΑ ΠΑΓΚΟΥ ΛΟΓΟ ΚΡΙΣΗΣ
« Απάντηση #34 στις: Φεβρουάριος 25, 2015, 02:49:13 μμ »
ΜΠΡΑΒΟ......έξυπνο, τελικά όλοι θέλουμε δεν θέλουμε μας έκανε η κρίση να το δουλέψουμε.....και εγώ την σέγα μου την έκανα σέγα πάγκου
κάποιες φωτογραφείς εδώ http://kataskevazw.wordpress.com/%cf%83%ce%ad%ce%b3%ce%b1-%cf%80%ce%ac%ce%b3%ce%ba%ce%bf%cf%85/

 

Tags: