Αποστολέας Θέμα: Πωλείται πριονοκορδέλα  (Αναγνώστηκε 4234 φορές)

Μακρής Δημήτρης

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 333
  • Αγαπημένο ξύλο: Μαύρη μουριά, παλίσσανδρος
Πωλείται πριονοκορδέλα
« στις: Ιούνιος 01, 2011, 11:32:20 μμ »
Ήρθε η ώρα να δώσω την πριονοκορδέλα μου Einhell BT-SB 200, μιας και πήρα τελικά την κορδέλα του κ. Ανδρέου!
Τα χαρακτηριστικά της είναι εδώ: http://www.toolstore.gr/einhell-bt-sb-200-%CF%80%CF%81%CE%B9%CE%BF%CE%BD%CE%BF%CE%BA%CE%BF%CF%81%CE%B4%CE%B5%CE%BB%CE%B1-250w-p-5808.html
Είναι αγορασμένη από το praktiker Θεσσαλονίκης πριν 3 μήνες! Έχω κόψει μόνο 2 καπάκια και μία γλώσσα για μια λύρα! Είναι σαν καινούργια! Την δίνω λόγω του ότι χρειαζόμουν μεγαλύτερη κορδέλα για τα ξεγυρίσματα του σκάφους των λυρών, όπου μέχρι τώρα πήγαινα σε γνωστό μαραγκό και τα έκοβα στην κορδέλα του!
Είμαι στην Θεσσαλονίκη! Για οποιαδήποτε πληροφορία χρειαστείτε στείλτε μου pm.


Μακρής Δημήτρης

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 333
  • Αγαπημένο ξύλο: Μαύρη μουριά, παλίσσανδρος
Απ: Πωλείται πριονοκορδέλα
« Απάντηση #1 στις: Ιούνιος 14, 2011, 12:06:19 πμ »
Στα 80 Ε !!

ήχος παλαιϊκός

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 7
Απ: Πωλείται πριονοκορδέλα
« Απάντηση #2 στις: Ιούνιος 14, 2011, 04:34:59 μμ »
Την αγοράζω (δεν κάνω πλάκα). Είμαι Κέρκυρα, αν σχεδιάζεις να έρθεις για διακοπές, φέρτην!!! Ακριβώς αυτήν ήθελα. Μόνο για ντούγιες και άλλα λεπτά κοψίματα τη θέλω, οπότε το ύψος της μου είναι μια χαρά (βασικά ήδη κόβω σε ένα φίλο που έχει αυτήν ακριβώς την κορδέλα, άρα την έχω μάθει). Αν πάλι δεν έρθεις προς τα εδώ, μπορείς να δώσεις ή να σου δώσω ένα τηλέφωνο ή ένα e-mail για να συννενοηθούμε;

Μακρής Δημήτρης

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 333
  • Αγαπημένο ξύλο: Μαύρη μουριά, παλίσσανδρος
Απ: Πωλείται πριονοκορδέλα
« Απάντηση #3 στις: Ιούλιος 12, 2011, 11:54:11 μμ »
Η κορδέλα έχει δοθεί!! Παρακαλώ να κλειδώσει η αγγελία! Ευχαριστώ το φόρουμ για την φιλοξενία της αγγελίας μου!

Tags: