Αποστολέας Θέμα: Εκθεση οργανων απο τα μελη του φορουμ!!  (Αναγνώστηκε 74330 φορές)

ΖΑΡΚΑΔΑΣ ΚΩΣΤΑΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.115
Απ: Εκθεση οργανων απο τα μελη του φορουμ!!
« Απάντηση #105 στις: Μάιος 28, 2012, 10:15:23 μμ »
αντε ρε παιδια.........μια συγκεντρωση ειπαμε να κανουμε σε καμια ταβερνα , και εχει γινει Ο χαμος. Δηλαδη αν ημασταν 20 φιλεναδες και κανονιζαμε να παμε σε κανα club  , τωρα θα ειχαμε βρει ακρη.Εμεις ακομα ψαχνομαστε με το παρκινκ με την αιθουσα με τα παντα.Να δειτε που θα ειμαστε το πολυ 20 ατομα σε μια αιθουσα 400 ατομων.Μακαρι να βγω ψευτης και γκρινιαρης
Αφου μπορει αυτος, μπορω κι εγω...........................

john 2004

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.748
Απ: Εκθεση οργανων απο τα μελη του φορουμ!!
« Απάντηση #106 στις: Μάιος 28, 2012, 10:34:36 μμ »
Κωστα το ολο θεμα ειναι αν υπαρχουν πιθανοτιτες να βρουμε καποιο χωρο, ενα συλλογο κατι.
αν ειναι για ταβερνα και μονο βρησκουμε οτι ωρα θελουμε. για καλο το ειπα. αν δεν το θελουμε να το αφησουμε και να κοιταξουμε κατευθιαν κατι για μασα!
 

ΖΑΡΚΑΔΑΣ ΚΩΣΤΑΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.115
Απ: Εκθεση οργανων απο τα μελη του φορουμ!!
« Απάντηση #107 στις: Μάιος 29, 2012, 12:04:01 πμ »
φιλε john 2004 μην με παρεξηγεις, δεν ειμαι γκρινιαρης απο την φυση μου κι αν με γνωρισεις θα το δεις κι εσυ.Απλα νομιζα οτι εχει φιξαριστει για ταβερνα αφου τοσο καιρο δεν βρισκουμε ακρη και κοσμο για να αναλαβει εκθεση.Σορυ αν ειπα κατι που ενοχλησε......τα λεμε ξανα
Αφου μπορει αυτος, μπορω κι εγω...........................

john 2004

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.748
Απ: Εκθεση οργανων απο τα μελη του φορουμ!!
« Απάντηση #108 στις: Μάιος 29, 2012, 01:01:14 πμ »
φιλε Κωστα εγω ειμαι γκρινιαρεις ομως απο την φυση μου!!! δεν φταις εσυ μαλλον δεν εχουμε αποφασισει τι τελικα θελουμε να κανουμε, συναντηση με μεζε κρασι και τα λοιπα η εκθεση και μετα βουρ στο παιδακι! τελως παντων αν μπορεσω να βρω ενα χωρο θα το πω (κακως δεν το κοιταξα πιο νωρις) και αν συμφωνουν και τα moderatoria θα το κανουμε αν οχι....... θα το πιουμε ενα κρασι καπου να σαι συγουρος.
και βεβαια δεν υπαρχει κανενα θεμα παρεξηγησης ειδικα με εσενα.

john 2004

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.748
Απ: Εκθεση οργανων απο τα μελη του φορουμ!!
« Απάντηση #109 στις: Ιούνιος 01, 2012, 07:37:19 μμ »
καλησπερα σε ολους. πολιτιστικος συλλογος στο χαιδαρι ειναι συμφωνος να μας παραχωρισει την αιθουσα του για την εκθεση μας στις 30 του μηνα. αν υπαρχει ακομα ενδιαφερον θα ηθελα καποιος απο τους Δ.Αντρεου Κουρο yianni να επικοινωνισει μαζι μου. στελνω τηλεφωνο με πμ. η στειλτε ενα νουμερο να καλεσω εγω.

Elias

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 406
    • κατασκευη ηλεκτρικης κιθαρας
  • Αριθμός κατασκευών: 3456
Απ: Εκθεση οργανων απο τα μελη του φορουμ!!
« Απάντηση #110 στις: Ιούνιος 01, 2012, 08:02:35 μμ »
ωραιος!

Ανδρέου Δημ.

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.380
    • Κατασκευες
Απ: Εκθεση οργανων απο τα μελη του φορουμ!!
« Απάντηση #111 στις: Ιούνιος 01, 2012, 09:59:22 μμ »
Μιλησα με τον Γιαννη (john2004) και μου εξηγησε αναλυτικα για τον χωρο!
Πιστευω ειναι πολυ καλη περιπτωση και εστω και τωρα βρεθηκε μια καλη λυση!

Πηρα τηλεφωνο και τον Γιαννη τον admin και θα επικοινωνησουν οι δυο τους ωστε να
συνεννοηθουν με τον συλλογο!


ΖΑΡΚΑΔΑΣ ΚΩΣΤΑΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.115
Απ: Εκθεση οργανων απο τα μελη του φορουμ!!
« Απάντηση #112 στις: Ιούνιος 01, 2012, 10:00:13 μμ »
αντε να δουμε.....................
Αφου μπορει αυτος, μπορω κι εγω...........................

john 2004

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.748
Απ: Έκθεση ερασιτεχνικής οργανοποιίας "Ηλίας Γραβάνης"
« Απάντηση #113 στις: Ιανουάριος 30, 2013, 11:05:57 μμ »
διαβαζοντας την προταση του Γιαννη, μου ηρθε στο μυαλο μια προταση που ειχε κανει ο φιλος μας Τριανταφυλλος ακριβως πριν απο εναν χρονο 28/1/2012
 
 
Για να αρχίσουμε να λέμε συγκεκριμένα πράγματα, προτείνω η συγκεκριμένη εκδήλωση (έκθεση ή συνάντηση μετά έκθεσης) να γίνει στην Αθήνα (είναι κέντρο γαμώτο, τι να κάνουμε) το Σάββατο στις 30 Ιουνίου. Θα έχουμε αρκετό χρόνο για να τελειώσουμε τις κατασκευές μας, να προγραμματίσουμε οι επαρχιώτες το ταξίδι μας, θα έχουν τελειώσει και οι εξετάσεις των παιδιών, τα φροντιστήρια κλπ, θα είναι αρχή καλοκαιριού με (ελπίζω) όχι υψηλές θερμοκρασίες.


 
νομιζω ηρθε η ωρα να σου την επιστρεψουμε! ξεκινα λοιπον και μην ανχωθεις υπαρχει αρκετος χρονος! μονο μην το αφησεις πολυ πολυ και τρεχεις τελευταια στιγμη σαν τον Νασο, να προλαβουν να στεγνωσουν τα βερνικια!
ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ     οι φιλοι σου!

Νάσος

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.937
  • Αγαπημένο ξύλο: Παλίσανδρος / Bumbiga
  • Αριθμός κατασκευών: 9
Απ: Εκθεση οργανων απο τα μελη του φορουμ!!
« Απάντηση #114 στις: Ιανουάριος 31, 2013, 12:06:13 πμ »
Σκεφτόμουν και γω πρόσφατα οτι στην ουσία δεν έχω κανένα νέο όργανο για τη επόμενη έκθεση οπότε για να μην ξαναγίνω ανέκδοτο πρέπει να βιαστώ, τι λές Τριαντάφυλλε?

john 2004

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.748
Απ: Εκθεση οργανων απο τα μελη του φορουμ!!
« Απάντηση #115 στις: Ιανουάριος 31, 2013, 12:09:46 πμ »
εσενα δεν σε φοβαμαι. κατι θα δημιουργησεις! για το αλλο δεν σε ξεχασα απλα μαλλον θα στα πω απο κοντα, με παρουσιαση!

Κοῦρος

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.035
  • Αγαπημένο ξύλο: Οξυά
  • Αριθμός κατασκευών: Καμιά 50ριά επισκευές για την ώρα
Απ: Εκθεση οργανων απο τα μελη του φορουμ!!
« Απάντηση #116 στις: Ιανουάριος 31, 2013, 08:03:10 μμ »
Ρε σεις συνέλθετε!!! Νομίζετε ότι αν είχα χρόνο δε θα το ξεκινούσα το τετράχορδο;
Εντάξει, έχω πλέον κατασταλάξει σε πολλά πράγματα για την κατασκευή του αλλά χρόνος .......... γιοκ!!!!

Και μη με πιέζετε και με αγχώνετε γιατί στην ηλικία μου κυκλοφορούν εγκεφαλικά, εμφράγματα ................ ;D ;D

Tags: