Αποστολέας Θέμα: Μάζωξη Κυριακή 03/12/2017  (Αναγνώστηκε 864 φορές)

sakkalis

• Hero Member
Μάζωξη Κυριακή 03/12/2017
« στις: Δεκέμβριος 01, 2017, 05:42:01 μμ »
Καλησπέρα,

Για την Κυριακή κλείσαμε στον Έλατο στο Κερατσίνι για κρασάκι με την συνοδεία οργάνων. Φέρε και εσύ ένα όργανο μπορείς!!
Καλείστε όποιοι θέλετε να είστε εκεί κατά τις μια με μια και μισή το μεσημέρι.
Θα είναι μια καλή ευκαιρία να τα πούμε και από κοντά.

Όσοι ενδιαφέρονται ας στείλουν ένα μήνυμα για να προετοιμάσουμε το μαγαζί για τον αριθμό των ατόμων.
Ανεπιβεβαίωτες πληροφορίες μιλάνε για την έλευση εκλεκτού προσώπου από τα Γιαννιτσά που θα έρθει με ειδική επανδρωμένη αποστολή του διαστημικού λεωφορείου Σογιούζ 3.
Γιώργο (ξέρεις εσύ για ποιόν λέω) δεν θα έχει κοκα κόλα μόνο πεπσι. Η μάξωξη καθυστέρησε για να προλάβεις να τελειώσεις την κιθάρα. Την περιμένουμε.
ΖΑΡΚΑΔΑ ακούς ?? Που είσαι μωρέ; Άσε τα με έχουν φάει οι δρόμοι. σε περιμένουμε. Φέρε και τον κουνιάδο.
Στέλιο άσε τα μπέιμπι σίττινγκ και έλα ή πάρε το μπεϊμπι μαζί. Θα σου έχω και παγωμένη μπύρα για σένα και μπιμπερό για το μπέιμπι.

Άντε να τα πιούμε.

και τα στοιχεία για το μαγαζί:
https://www.facebook.com/Cafodeon/

[size=78%]   [/size]
Δημήτρης Σ.

''Το όνειρο που σ’ έφερε μια μέρα ως εδώ, σήμερα καίγεται, σκουριάζει και σε διώχνει.
Μια σε κρατάει στη γη, μια σε ξερνάει στον ουρανό, το ίδιο όνειρο σε τρώει και σε γλιτώνει.''

georgalasg

• Hero Member
    • παρουσίαση κατασκευών
  • Αγαπημένο ξύλο: απελέκητο...
  • Αριθμός κατασκευών: 0,3
Απ: Μάζωξη Κυριακή 03/12/2017
« Απάντηση #1 στις: Δεκέμβριος 01, 2017, 10:24:22 μμ »
Αμα εχω παυλο κανω και χωρις κοκα κολα
Εγω και ο Ζοζέφ.

georgalasg

• Hero Member
    • παρουσίαση κατασκευών
« Απάντηση #2 στις: Δεκέμβριος 02, 2017, 04:21:24 μμ »
Θα ερθει κανενας η θα παμε για πρεφα εγω ο sakkalis και ο παυλος ; (και με τον παυλο δεν ειμαστε ποτε σιγουροι... )
Εγω και ο Ζοζέφ.

ΚαΠα

• Hero Member
« Απάντηση #3 στις: Δεκέμβριος 02, 2017, 04:24:00 μμ »
Εγώ δεν ξέρω πρέφα αλλά θα έλθω να κοιτάω.  {music013} {music013}
Blog "ΕΛΛΗΝΕΣ ΟΡΓΑΝΟΠΟΙΟΙ" http://greekluthiers.wordpress.com/
Blog "ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ ΟΡΓΑΝΟΠΟΙΟΣ" http://organopoios.wordpress.com/

ΖΑΡΚΑΔΑΣ ΚΩΣΤΑΣ

• Hero Member
« Απάντηση #4 στις: Δεκέμβριος 02, 2017, 05:31:17 μμ »
Καλησπέρα,

Για την Κυριακή κλείσαμε στον Έλατο στο Κερατσίνι για κρασάκι με την συνοδεία οργάνων. Φέρε και εσύ ένα όργανο μπορείς!!
Καλείστε όποιοι θέλετε να είστε εκεί κατά τις μια με μια και μισή το μεσημέρι.
Θα είναι μια καλή ευκαιρία να τα πούμε και από κοντά.

Όσοι ενδιαφέρονται ας στείλουν ένα μήνυμα για να προετοιμάσουμε το μαγαζί για τον αριθμό των ατόμων.
Ανεπιβεβαίωτες πληροφορίες μιλάνε για την έλευση εκλεκτού προσώπου από τα Γιαννιτσά που θα έρθει με ειδική επανδρωμένη αποστολή του διαστημικού λεωφορείου Σογιούζ 3.
Γιώργο (ξέρεις εσύ για ποιόν λέω) δεν θα έχει κοκα κόλα μόνο πεπσι. Η μάξωξη καθυστέρησε για να προλάβεις να τελειώσεις την κιθάρα. Την περιμένουμε.
ΖΑΡΚΑΔΑ ακούς ?? Που είσαι μωρέ; Άσε τα με έχουν φάει οι δρόμοι. σε περιμένουμε. Φέρε και τον κουνιάδο.
Στέλιο άσε τα μπέιμπι σίττινγκ και έλα ή πάρε το μπεϊμπι μαζί. Θα σου έχω και παγωμένη μπύρα για σένα και μπιμπερό για το μπέιμπι.

Άντε να τα πιούμε.

και τα στοιχεία για το μαγαζί:
https://www.facebook.com/Cafodeon/

[size=78%]   [/size]

ενα ενα τα θεματα...................ρε μαλακες δεν εχω κουνιαδο.Και δεν εχω κουνιαδο διοτι η γυναικα μου εχει αδερφη κι οχι αδερφο.Ο Βασιλης ειναι μπατζανακης μου .Εχουμε παρει δηλαδη δυο αδερφες.Τελος το μαθημα.Στα δικα μας τωρα.............ημουν Αθηνα σχεδον 4 μερες να μαζεψω κατι δουλειες.Τη Δευτερα φευγω για ακομα 3 μερες στη Χαλκιδικη.Οποτε διασκεδαστε χωρις τον κοντο.Ενα αλλο θεμα που ηθελα να θιξω ειναι η επιλογη του Ελατου ως το μαγαζι του φορουμ.Μαλακες πηγα προχθες σε ενα μαγαζι στο Χαιδαρι , αλλο κολπο.Τετοιοι μεζεδες πουθενα................κι ο ιδιοκτητης γαμω τα τρελοκομεια.Οπως και η Αρμενισα μαγειρισα.Οταν χρειαστει να παμε θα πω που και πως......................
Αφου μπορει αυτος, μπορω κι εγω...........................

sakkalis

• Hero Member
« Απάντηση #5 στις: Δεκέμβριος 02, 2017, 06:09:41 μμ »
Αρε Ζαρκ μας την εκανες αλλα τι να γινει. Τωρα για μπατζανακηδες και κουνιαδους δεν βαριεσαι. Καταλαβες ποιον εννουμε ουτως ή αλλως.
Οσο για το χαιδαρι και την αρμενισσα δωσε μερα και ωρα και ερχομαστε (για τους μεζεδες εννοειται οχι την αρμενισσα ;D εχω ηδη παντρευτει μια αρμενισσα κατα το ημισυ και δεν με παιρνει για αλλη).
Οσο για την πρεφα ουτε εγω ξερω αρα ας ασχοληθουμε με κανα μπουζουκοκιθαρο (οχι οτι κατεχω και απο μπουζουκι αλλα τι να κανεις).
Δημήτρης Σ.

''Το όνειρο που σ’ έφερε μια μέρα ως εδώ, σήμερα καίγεται, σκουριάζει και σε διώχνει.
Μια σε κρατάει στη γη, μια σε ξερνάει στον ουρανό, το ίδιο όνειρο σε τρώει και σε γλιτώνει.''

georgalasg

• Hero Member
    • παρουσίαση κατασκευών
« Απάντηση #6 στις: Δεκέμβριος 03, 2017, 10:17:07 πμ »
Ελα πειτε....
Ποιος εχει εχει τον Παυλο και τον κρυβει;
Ειναι αθηνα; Προσγειωθηκε;

Εγω και ο Ζοζέφ.

sakkalis

• Hero Member
« Απάντηση #7 στις: Δεκέμβριος 03, 2017, 10:35:39 πμ »
Τελευταιο προσκλητηριο.
Σε λιγο θα την κανω και γω για Πειραια. Οσοι πιστοι προσελθετε.

Γιωργο, τον Παυλο τον εχει αναλαβει ψηλος και μαστορας μελος του φορουμ μας και τον κυκλοφορει ιγκογκνιτο.
Δημήτρης Σ.

ΡΕΜΠΕΤΗΣ

• Hero Member
« Απάντηση #8 στις: Δεκέμβριος 03, 2017, 11:17:07 πμ »
Καλά να περάσετε, εγώ σήμερα θα φάω απουσία, ένεκα υποχρεώσεων.

geo

• Sr. Member
  • Αγαπημένο ξύλο: ολα!!
  • Αριθμός κατασκευών: MIA
« Απάντηση #9 στις: Ιούνιος 17, 2018, 09:26:15 μμ »
Μου φεναιτε οτι μετα την εκθεση και λιγο πριν ξεκινησουν οι διακοπες του καλοκαιριου επιβαλετε μια συναντηση για να χαλαροσουμε!!!!!!!!!!και να ποιουμε κοκα κολα!!!!!!!!!!!

sakkalis

• Hero Member
« Απάντηση #10 στις: Ιούνιος 17, 2018, 10:05:23 μμ »
Γιωργο ωραια θα ητανε αλλα μολις καλοκαιριασει ο κοσμος την κανει. Αν υπαρχει ενδιαφερον και συμμετοχες ομως γιατι οχι; Ψηνεται κανεις για το αλλο Σαββατοκυριακο;
Δημήτρης Σ.

letasos

• Full Member
« Απάντηση #11 στις: Ιούνιος 17, 2018, 10:24:00 μμ »
  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(

georgalasg

• Hero Member
    • παρουσίαση κατασκευών
« Απάντηση #12 στις: Ιούνιος 17, 2018, 11:11:21 μμ »