Αποστολέας Θέμα: ομαδικη παραγγελεια ξυλειας απο εξοτερικο  (Αναγνώστηκε 4383 φορές)

Μακρής Δημήτρης

• Sr. Member
  • Αγαπημένο ξύλο: Μαύρη μουριά, παλίσσανδρος
Απ: ομαδικη παραγγελεια ξυλειας απο εξοτερικο
« Απάντηση #15 στις: Ιούνιος 18, 2014, 10:41:00 μμ »
Κι εγω ενδιαφερομαι για ισοβενο καναδεζικο κεδρο.. Επισης ψαχνω για ισοβενο κυπαρισσι.. αν γνωριζει καποιος που μπορω να βρω θα ημουν ευγνωμων!!

john 2004

• Hero Member
« Απάντηση #16 στις: Ιούνιος 18, 2014, 11:12:24 μμ »
φιλε Ζαχαρια νομιζω οτι εχεις κανει λαθος για τον κεδρο, μου φαινεται λιγο το 1550 (μακαρι να εχεις δικιο).

Μακρη βρηκα πως θα σου ξεπληρωσω την χαρη, υπομονη μεχρι τον Αυγουστο. Μπορει κατρανια να μην εχουμε στο χωριο αλλα κανενα κυπαρισσι απο παλιο δοκαρι πιστευω θα το βρουμε.

tzekos

• Full Member
  • Αγαπημένο ξύλο: κεδρος
  • Αριθμός κατασκευών: δυο
« Απάντηση #17 στις: Ιούνιος 18, 2014, 11:49:12 μμ »
ναι.ετσι ειναι.1.550 ευρω το κυβικο συν φπα. διαστασεις  2.μετρα εως 3.50 και 23 χιλιοστα παχος με 15 εκατοστα πλατος κεδρος καναδα.ξεχασα να πω οτι εχει και ορεγκον 100 της 100 ισοβενο.1.400 ευρω το κυβικο συν φπα.μιλαμε παντα για τον ΡΟΥΧΟΤΑ στον πειραια...φιλικα Ζαχαριας Ζαχαριουδακης

Axilleass

• Jr. Member
  • **
  • Αριθμός κατασκευών: 7 (και συνεχίζουμε ! :) )
« Απάντηση #18 στις: Ιούνιος 24, 2014, 11:12:01 πμ »
Κωστα και Τζέκο ευχαριστω πολυ για τις χρησιμες πληροφοριες... Θα παω αμεσα αν δω. Προς το παρων περνω μονο απο Σοφιανό -και ειμαι υπερ του δέοντος ευχαριστιμενος απο ολες τις αποψεις- αλλά παλι για ενα κομματάκι ξυλου που μπορει να χρειαστεις, να πρεπει να το φερεις απο θεσ/κη, και ισως να ενοχλεις και με μια τοσο μικρη πραγγελία, ειναι καπως...