Αποστολέας Θέμα: κλκοπη οργανων και εξοπλισμου  (Αναγνώστηκε 927 φορές)

ρεμα

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 210
κλκοπη οργανων και εξοπλισμου
« στις: Απρίλιος 07, 2014, 12:10:28 μμ »
καλημερα παιδια,αναδημοσιευω αυτο απο το προφιλ του κιθαριστα Δημητρη Λαππα




Καλησπερα σε όλους..θέλω να μοιραστώ μαζι σας μια δυσάρεστη είδηση κ να ζητήσω τη βοήθεια σας μάγκες...εχθες το βράδυ ήμουν στην Αθήνα ΣΤΗΝ Οδο Ζωοδόχου Πηγης 22 για λιγες ώρες κ είχα αφήσει την κιθαρα την ακουστική κ την τσαντα με διαβατήριο Αυστραλιανό,λεφτα,φορτηστες κ χρήματα στο πορτ μπαγάζ κ δεν φαινόταν...Κ ΜΟΥ ΤΑ ΚΛΕΨΑΝΕ
Εχετε τα μάτια ανοιχτά μπας την δείτε ή πέση στα χέρια σας.. ΠΕΡΙΓΡΑΦΉ: ΚΙΘΑΡΑ ''LAKEWOOD" MODEL D-14 CP έχει αρκετα χτυπήματα ωστε να είναι αναγνωρίσιμη..απο την πάνω πλευρα κ απο την κάτω κ έχει κ μια τρύπα γύρω στα 2 εκατοστα διάμετρο στο πίσω μερος δίπλα στο καρφί που μπαίνει..ενα μικρόφωνο Ανdreas karayiannis-leveler ..ενα Boss pedal tuner το κλασσικό το άσπρο,ενα boss pedal compressor κ Αυστραλιανό διβατηριο..είμαι σιγουρος οτι υπάρχει ''κύκλωμα'' κλεπταποδόχων στην Αθήνα κ θα οργανώσω τσακαλόπαρεα να βγουμε παγανιά!!! Περαστικά μας ελπίζω να ξανάρθει στα χέρια μου η ''καλή'' μου.Καλό βράδυ παίδες κ Δύναμη σε αυτες τις δυσκολες εποχες που δοκιμάζεται καθημερινα η εντιμοτητα μας σε μια κοινωνια που δημιουργεί όλο κ περισσοτερους κλέφτες...Διαδώστε το αν θελετε κ ευχαριστώ προκαταβόλικα!!!

Tags: