Αποστολέας Θέμα: Τζουράς μουριά σκαφτός 56 cm κλίμακα ξεκινάει.  (Αναγνώστηκε 3331 φορές)

sakkalis

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.584
Απ: Τζουράς μουριά σκαφτός 56 cm κλίμακα ξεκινάει.
« Απάντηση #30 στις: Οκτώβριος 02, 2022, 03:05:47 μμ »
Νίκο, θα μπορούσες να βάλεις και καμάρια αντί για τρία. Τι διατάσεις είναι τ ο καπάκι?
Δημήτρης Σ.

''Το όνειρο που σ’ έφερε μια μέρα ως εδώ, σήμερα καίγεται, σκουριάζει και σε διώχνει.
Μια σε κρατάει στη γη, μια σε ξερνάει στον ουρανό, το ίδιο όνειρο σε τρώει και σε γλιτώνει.''

Nikos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.473
  • Αγαπημένο ξύλο: Καρυδιά Πρώτα καιιιιιι οοοοοοολαα τα άλλα καρποφόρα και ρετσινόδεντρα.
  • Αριθμός κατασκευών: 1-0=1+2=3 και ο κούκος.
  • Περιοχή: Αθήνα.
Απ: Τζουράς μουριά σκαφτός 56 cm κλίμακα ξεκινάει.
« Απάντηση #31 στις: Οκτώβριος 15, 2022, 07:31:20 πμ »
Μέχρις εδώ και μη παρέκει! Αμάν! πολλή δουλειά! φτάνει πιά! εντάξει να πούμε βγήκε παράουρο το όργανο μα δεν με πειράζει, Αφού παράουρος είμαι και εγώ, Σι γιού ιν έκθεσης!
Είμαι Βασιλιάς στα βράχια,
Στις δροσές και στα φεγγάρια.

Nikos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.473
  • Αγαπημένο ξύλο: Καρυδιά Πρώτα καιιιιιι οοοοοοολαα τα άλλα καρποφόρα και ρετσινόδεντρα.
  • Αριθμός κατασκευών: 1-0=1+2=3 και ο κούκος.
  • Περιοχή: Αθήνα.
Απ: Τζουράς μουριά σκαφτός 56 cm κλίμακα ξεκινάει.
« Απάντηση #32 στις: Οκτώβριος 19, 2022, 10:38:47 μμ »
O Τζουράς έγινε τελικά 58 κλίμακα, έβγαλα το τάστο το προβληματικό, έριξα σκόνη εβένου λόγκο κόλλα έκανα μαγικά και στέγνωσε πασπαλίζοντας απάνω από την κόλλα επιπλέον σκόνη εβένου, έτριψα, χάραξα ξανά, φύτεψα το τάστο το διαμόρφωσα και το πρόβλημα ελύθει. ευχαριστώ για τις πληροφορίες!! εδώ προσπαθώ να παίξω κάτι απλό, όχι τίποτις άλλο μα ούτε τα απλά δεν ξέρω να παίζω, θα παίζω σύνθετα; πάρτε πασατέμπο χοντρό και ακούστε και δείτε.https://www.youtube.com/watch?v=vnMpu7_u3Sk... Υγιένεται με ότι πίνει ο καθένας μπυρα
Είμαι Βασιλιάς στα βράχια,
Στις δροσές και στα φεγγάρια.

sakkalis

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.584
Απ: Τζουράς μουριά σκαφτός 56 cm κλίμακα ξεκινάει.
« Απάντηση #33 στις: Οκτώβριος 19, 2022, 10:41:35 μμ »
Νικολα ωραιος ο τζουρας, τα ειπαμε κι απο κοντα.
Δημήτρης Σ.

''Το όνειρο που σ’ έφερε μια μέρα ως εδώ, σήμερα καίγεται, σκουριάζει και σε διώχνει.
Μια σε κρατάει στη γη, μια σε ξερνάει στον ουρανό, το ίδιο όνειρο σε τρώει και σε γλιτώνει.''