Αποστολέας Θέμα: 2η Έκθεση Ερασιτεχνικής Οργανοποιίας "Ηλίας Γραβάνης", 16 Ιουνίου 2013  (Αναγνώστηκε 81864 φορές)

ΖΑΡΚΑΔΑΣ ΚΩΣΤΑΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.116
Απ: Έκθεση ερασιτεχνικής οργανοποιίας "Ηλίας Γραβάνης"
« Απάντηση #180 στις: Ιούνιος 17, 2013, 04:13:58 μμ »
ΕΔΩ ΤΑ ΤΡΟΜΕΡΑ SIGAR BOX  ΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΗ....................................ΠΟΥ ΑΔΙΚΟΥΝ ΟΙ ΦΩΤΟ. ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΝΤΡΕΠΕΣΑΙ ΝΑ ΤΑ ΑΓΓΙΞΕΙΣ
Αφου μπορει αυτος, μπορω κι εγω...........................

ΖΑΡΚΑΔΑΣ ΚΩΣΤΑΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.116
Απ: Έκθεση ερασιτεχνικής οργανοποιίας "Ηλίας Γραβάνης"
« Απάντηση #181 στις: Ιούνιος 17, 2013, 04:17:12 μμ »
ΚΙ ΕΔΩ Ο ΣΤΑΜΑΤΗΣ. ΙΔΙΟΣ Ο IAN ANDERSON  ΣΤΟ ΕΞΩΦΥΛΟ ΤΟΥ ΔΙΣΚΟΥ BROADSWORD.............ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΚΑΤΕΧΟΥΝ.
ΚΑΙ ΔΙΠΛΑ ΤΟΥ Ο ΝΑΣΟΣ. ΜΑΤΑΙΑ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΤΗΝ ......ΚΟΚΚΙΝΗ. ΠΑΝΤΑ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΗΝ ΓΡΑΤΖΟΥΝΑΓΕ
Αφου μπορει αυτος, μπορω κι εγω...........................

ΖΑΡΚΑΔΑΣ ΚΩΣΤΑΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.116
Απ: Έκθεση ερασιτεχνικής οργανοποιίας "Ηλίας Γραβάνης"
« Απάντηση #182 στις: Ιούνιος 17, 2013, 04:23:41 μμ »
ΚΙ ΕΔΩ ΕΝΑΣ ΕΚΘΕΤΗΣ ΠΟΥ ΕΜΕΝΑ ΠΡΩΣΟΠΙΚΑ ΜΟΥ ΠΗΡΕ ΤΟ ΣΚΑΛΠ.
ΑΡΜΕΝΗΣ ΦΙΛΟΣ ΤΟΥ ΜΑΡΙΟΥ ΑΠΟ ΕΔΩ ΜΕΣΑ, ΗΡΘΕ ΜΕ ΑΨΟΓΑ ΣΤΗΜΕΝΑ ΤΑ ΟΡΓΑΝΑ ΤΟΥ ΣΕ ΟΛΑ.
ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΑ ΛΟΥΣΤΡΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΑΙΡΙ. ΗΤΑΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ ΑΠ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΜΕΤΑ.

ΥΓ. ΟΙ ΦΩΤΟ ΔΕΝ ΜΑΡΤΥΡΑΝΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΟΠΟΙΟΣ ΟΜΩΣ ΤΑ ΕΙΔΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΚΑΙ ΤΑ ΧΑΙΔΕΨΕ, ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ.

ΥΓ2 ΕΙΔΙΚΗ ΜΝΕΙΑ ΣΤΟ ΜΠΑΓΛΑΜΑΔΑΚΙ ΜΕ ΤΑ ...ΚΕΝΤΙΔΙΑ ΑΠΟ ΟΣΤΡΑΚΟ ΤΟΥ ΑΡΜΕΝΗ ΦΙΛΟΥ. ΚΑΙ ΣΕ ΨΩΝΗ ΚΑΙ ΣΕ ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗ.
ΤΙ ΝΑ ΔΕΙΞΕΙ Η ΦΩΤΟ? ΑΣΤΡΑΦΤΑΝΕ ΤΑ ΟΣΤΡΑΚΑ.....................
Αφου μπορει αυτος, μπορω κι εγω...........................

ΖΑΡΚΑΔΑΣ ΚΩΣΤΑΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.116
Απ: Έκθεση ερασιτεχνικής οργανοποιίας "Ηλίας Γραβάνης"
« Απάντηση #183 στις: Ιούνιος 17, 2013, 04:31:58 μμ »
ΤΕΛΟΣ ..................ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΦΩΤΟ ΚΑΙ ΒΙΝΤΕΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΚΘΕΣΗ, ΑΣ ΤΑ ΑΝΕΒΑΣΕΙ ΝΑ ΤΟ ΞΑΝΑΖΗΣΟΥΜΕ.

ΤΟ ΟΡΓΑΝΟ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΦΙΛΟΥ ΜΕ ΤΟ ΨΕΥΔΩΝΥΜΟ ΡΕΜΠΕΤΗΣ.....................ΥΠΕΡΟΧΟ!!!!!!
Αφου μπορει αυτος, μπορω κι εγω...........................

Ανδρέου Δημ.

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.380
    • Κατασκευες
Απ: Έκθεση ερασιτεχνικής οργανοποιίας "Ηλίας Γραβάνης"
« Απάντηση #184 στις: Ιούνιος 17, 2013, 05:22:19 μμ »
Γεια σου ρε ΖΑΡΚ αστειρευτε!!!!

Ο φιλος ο Αρμενης ειχε καταπληκτικα οργανα και συζητησαμε λιγο ειδικα
για τον μπαγλαμα μου ειπε οι φιγουρες κοστισαν 500 ευρω!!!!!!!!

Ρε συ ειχα ακουσει για εναν Αρμενη στην Αθηνα που εκανε τα λουστρα
σε παρα πολλους οργανοποιους! Λες να ειναι αυτος;;;

Jessie

  • Jr. Member
  • **
  • Μηνύματα: 62
Απ: Έκθεση ερασιτεχνικής οργανοποιίας "Ηλίας Γραβάνης"
« Απάντηση #185 στις: Ιούνιος 17, 2013, 06:36:21 μμ »
Υπέροχη ιδέα η έκθεση οργανοποιίας!!!!:) Θα προσπαθήσω να συμμετέχω κι εγώ στις επόμενες!!! :)
Και του χρόνου!!! ;) :D :) :)

BOULIS13

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 765
  • Αγαπημένο ξύλο: kung-fu - street fight - ελληνορωμαϊκη
  • Αριθμός κατασκευών: 7*1/2
Απ: Έκθεση ερασιτεχνικής οργανοποιίας "Ηλίας Γραβάνης"
« Απάντηση #186 στις: Ιούνιος 17, 2013, 07:14:55 μμ »
ΚΙ ΕΔΩ ΟΤΙ ΤΡΑΒΗΞΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΚΘΕΣΗ........................
ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΝΟ 1 ΑΠΟ ΑΡΙΣΤΕΡΑ  ( ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ)  ΜΕΤΑ ΖΑΡΚΑΔΑΣ , ( ΤΟ ΠΑΛΙΚΑΡΙ ΝΑ ΜΕ ΣΥΜΠΑΘΕΙ ΑΛΛΑ ΞΕΧΑΣΑ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ) ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ ΤΟ ΘΕΡΙΟ ΤΗΣ ΑΜΦΙΣΑΣ ΚΕΔΡΟΣ 27

το παλληκάρι που ξέχασες πρέπει να είναι ο  "xrhstos77" ...... όνομα πραγματικό ούτε εγώ θυμάμαι....πολλές μπύρες....
κύριε ταξιτζή....ν΄αφήσω δυό πίτσες κ΄εφτά μπύρες στο πίσω κάθισμα;..   :-[ :-[ :-[

BOULIS13

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 765
  • Αγαπημένο ξύλο: kung-fu - street fight - ελληνορωμαϊκη
  • Αριθμός κατασκευών: 7*1/2
Re: Απ: 1η Έκθεση Ερασιτεχνικής Οργανοποιίας 30/06/2012
« Απάντηση #187 στις: Ιούνιος 17, 2013, 07:19:37 μμ »
Ενα μεγαλο μπραβο κι ενα μεγαλυτερο ευχαριστω σε ολους...ηταν μια πολυ ομορφη μερα και το να γνωριζεις απο κοντα ολους αυτους τους καταπληκτικους κεφατους και ταλαντουχους ανθρωπους, ηταν η απολυτη ανταμοιβη...Να μαστε  γεροι και του χρονου!!!

κάτι λάθος έκανες Σταμάτη .... εδώ είναι για τα περσινά...... ;D ;D

Edit από ADMIN: Μεταφέρθηκε στο σωστό θέμα
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούνιος 17, 2013, 09:02:11 μμ από admin »
κύριε ταξιτζή....ν΄αφήσω δυό πίτσες κ΄εφτά μπύρες στο πίσω κάθισμα;..   :-[ :-[ :-[

Μάριος-Κ.

  • Jr. Member
  • **
  • Μηνύματα: 23
Απ: Έκθεση ερασιτεχνικής οργανοποιίας "Ηλίας Γραβάνης"
« Απάντηση #188 στις: Ιούνιος 17, 2013, 07:20:11 μμ »
Αδέρφια δεν μου έφτανε... αυτό θέλω έναν καφέ ένα φαγοπότι χωρίς τόση ένταση...να πούμε τις ιστορίες μας...Να παίξουμε τις πενιές μας απο καρδιάς....
Η Μάκης η αλλιώς Καμαράν (όπως τον λένε τον άνθρωπο κανονικά),ίσως δεν κατανοεί την απόλυτη έννοια της λέξης επαγγελματίας...
Για αυτόν επιτυχία είναι να κάνει μια δουλειά σαν επαγγελματίας κατα το αποτέλεσμά της,για αυτό και πήγα να μάθω την εξαιτρετική κατ εμέ δουλειά του,απλά κώστα είδε οτι εκεί που ήταν ,του άρεσε να ξεκινήσει κάτι μόνος του όπως όλοι μας απο το 0...
και πλέον έχω να πώ οτι το επίπεδό του είναι ικανοποιητικά ανώτερο απο μερικά επαγγελματικά....

Αναμένω την νέα συνάντηση(ελπίζω σύντομα,γιατι απο το χαζοκούτι μπορεί να λέμε πολλά ,αλλα τίποτα δεν είναι σαν το χθεσινό)

john 2004

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.748
Απ: Έκθεση ερασιτεχνικής οργανοποιίας "Ηλίας Γραβάνης"
« Απάντηση #189 στις: Ιούνιος 17, 2013, 07:34:01 μμ »
ΜΠΡΑΒΟ ρε μαγκες! εισασταν ολοι ωραιοι! μια γαματη παρεα! να στε ολοι καλα και του χρονου με το καλο να ειμαστε και περισσοτεροι. Χαρηκα πολυ που ειδα παλιους φιλους απο την περσινη μας συναντηση, κριμα που δεν μπορεσαν λογο υποχρεωσεων να ειναι ολοι τους, αλλα και για τους καινουργιους που γνωρισα χθες. Ενα ακομα μεγαλυτερο μπραβο στα παιδια που ηρθαν απο μακρυα immortalx, Γιαννης ελευθεριαδης,boulis13 (εσενα σε περιμανα να κανεις την περισσοτερη φασαρια, αλλα με διεψευσες), και βεβαια τον αρχοντα Παυλαρα  απο τα γιαννιτσα. Αυτο το παιδι με τους ρυθμους που ζει θα ζησει χιλια χρονια! σε αντιθεση με τα τεσσερα εκατομυρια που ζουμε εδω στο μεγαλο χωριο, και δεν θα το καταφερουμε. Γεια σου ρε Παυλαρα χαρηκα που σε γνωρισα, οπως επισης χαρηκα που επιτελους γνωρισα απο κοντα εναν ιδιαιτερο ανθρωπο το Γιωργο sforzado, τον Μαριο Κ. και τον ωραιο τυπο Γιωργο giorika (ραντεβου στο καζανι σου μολις μαζεψουμε κανενα σταφυλι η κανα μουρο, ξερεις εσυ), και το ραστα Σταματη(μολις βρω τα κουτια θα στα στειλω) . Αχιλλεα ηρθες μεχρι εκει και ντραπηκες να πεις γεια σας ειμαι ο Αχιλλεας. δεν χρειαζοτανε κατι παραπανω. οσο για μερικους απο εδω κοντα που δεν ηρθαν (δεν εννοω βεβαια αυτους που δουλευαν η ειχαν καποια υποχρεωση) που με μερικους ειχαμε μιλησει τις προηγουμενες μερες και ηταν στο περιπου να ρθω να μην ερθω, δεν ξερω τι να πω. Υπηρχε δηλαδη καλυτερο μερος σε ολη την αθηνα για καποιον που ασχολειται ερασιτεχνικα με την οργανοποιια, για να πιει τον καφε του και να περασει το μεσημερι της κυριακης? Εδω τωρα μιας και γραφω για απουσιες, να χαιρετησω την κινηση του Κυριου Γιωργου απο την εταιρια Σοφιανος και να τους ευχηθω να τριπλασιαστει η δουλεια τους!!! Οι υπολοιποι επαγγελματιες του χωρου που ηταν παλι? γιατι καποιοι λεγαν περσυ γιατι δεν τους το ειπαμε και κατι τετοια. Δημητρη Ανδρεου δεν μας ειπες τα παιδια που παιζουν στην αρχη στο βιντεο σου με τις μπουζουκαρες σου ποια ειναι. οσο για την ρεμπετικη κομπανια..... ηταν ολα τα λεφτα! Ο δε kostas7 και ο Γ.Μωραιτης η καλυτερη παρεα για να μπεις σε ταβερνα.  Με αυτους τους δυο εχεις σιγουρα αποτελεσματα! Υλικο δεν τραβηξα πολυ, αλλα κατι λιγα που τα εχω ας τα βαλω εδω. ξεκιναμε με το μαστορα Δ.Ανδρεου που κανει test drive στο δωρο μας (το βιντεο θα ανεβει και στο αντιστοιχο θεμα.
16062013012 Δ. ΑΝΔΡΕΟΥ

συνεχεια με τον Κεδρο με την μπαγλαμαδαρα του!
16062013013 ΧΡΗΣΤΑΡΑΣ ΚΕΔΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΑΓΛΑΜΑ ΤΟΥ

Δημητρη μακρη βιολη ζητησες? μα ηταν ποτε δυνατον, γεννηθηκε για το βιολι
KOSTAS PAGANINI!

φιλε insect ποση συνεργασια παραδοσιακων με ηλεκτρικων θες? Ο ανθρωπος ειναι μια συνεργασια μονος του!
ROCKWAVE ZARK FESTIVAL

 και επειδη σε κρητικο συλλογο ειμασταν, να ακουσουμε και κατι κρητικο επιτελους!
16062013016 Κωστης Ζαρκαδακης Κρητικη Παραδοση

συγνωμη λαθος εγινε, παρεμβολη ηταν αυτο. αυτο εδω εννοουσα(θα ανεβει και στο αντιστοιχο θεμα γιατι δεν εχουμε αλλο!)
ΔΑΓΑΛΑΚΗΣ ΕΚΘΕΣΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΟΡΓΑΝΟΠΟΙΙΑΣ ΗΛΙΑΣ ΓΡΑΒΑΝΗΣ

 με πολυ φασαρια βεβαια, αλλα ηταν αυτος ο Νασος διπλα και.........
του χρονου θα κανω αιτημα να παμε στην υπαιθρο, να μην εχει μπριζες! αλλα θα φερει κανενα φωτοβολταικο μαζι του ο Νασος να βαλει τους ενισχυτες. Εχω και ενα σοβαρο παραπονο απο τον immortalx! με τιποτα να μην θελει να πιουμε μια ρακη μαζι.  ρε μαστορα η Φανη ηπιε, ο Ζηρας ηπιε, εσυ μου βγαλες την πιστη! Σου υποσχομαι αν μας αξιωσει ο θεος και συναντηθουμε ποτε στην Κρητη, να φυγεις οριζοντια!(απο τις ρακες ε)
κλεινοντας να ευχαριστησω την Εστια Κρητων Χαιδαριου και τον προεδρο της Γιωργο Συριανογλου για την φιλοξενια τους!


ΡΕΜΠΕΤΗΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 643
Απ: Έκθεση ερασιτεχνικής οργανοποιίας "Ηλίας Γραβάνης"
« Απάντηση #190 στις: Ιούνιος 17, 2013, 07:34:42 μμ »
Καλησπέρα. Έχω αρκετές φωτογραφίες και βίντεο αλλά κάντε λίγο υπομονή πιστεύω αργα το βράδυ θα τα έχω ανεβάσει.
Όσο για τη συνάντηση που λέει ο Μάριος πιο πάνω, το σκεφτόμουνα  κι εγώ, οπότε αν προκύψει κάτι είμαι μέσα. (Εννοείται σε μαγαζί χωρίς μουσική αφού θα έχουμε δικά μας εργαλεία.)

παυλος

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 692
    • http://trixordo.webnode.gr/
  • Αγαπημένο ξύλο: απελέκητο...
  • Αριθμός κατασκευών: 0,1
Απ: Έκθεση ερασιτεχνικής οργανοποιίας "Ηλίας Γραβάνης"
« Απάντηση #191 στις: Ιούνιος 17, 2013, 07:45:32 μμ »
1 καταγγελια στον αντμιν---δεν υπαρχει φωτογραφια με τον βοα του βουλη13
2 καταγγελια στον τζωην2004---δεν εφαγα πιτσα.για συγχωρεση να σε δω μεθυσμενο να παιζεις λυρα και να λες μαντιναδα.
3 καταγγελια στους ηλεκτρικους---θελει πολυ να φτασετε τον νασο.
4 καταγγελια θα αρχισω να ακουω μπλουζ,ποντιακα.τον φιλο με τα πνευστα.
5 καταγγελια για το πως τα βλεπω
ο ζηρας επαιξε για τον εαυτο του.ο νικολακης για τον πατερα του.ειναι πολυ ανωτερο παιξιμο.[πατερας του ειναι ο βουλης13]
6 καταγγελια μοντετορατορ ειναι ο ανδρεου.
7 καταγγελια  ζαρκαδα τραγουδας πολυ ωραια.
8 καταγγελια πρωτη φορα στην ακροπολη πηγα 30 χρονων.αυτο που σκεφτηκα ειναι οτι οταν φταχνουν τετοια ΤΕΧΝΗ με μαρμαρα αραγε τι θα κανουν με τα ξυλα.
συμπερασμα οτι ο στραντιβαριους με τον φιλο που εκανε το οργανο με το αλουμινιο-τυμπανο ειναι στο ιδιο επιπεδο.
9 καταγγελια ΚΑΠΑ θα σε λεω θειο σαν μεγαλυτερος που εισαι....................στην κατασκευη κιθαρας.
10 καταγγελια αυτο που με αρεσει ειναι παιχτης και οργανο.
Ν1 γιωργος απο καλαματα οταν θα κανεις το δικο σου οργανο θα εισαι απιστευτος.παιζεις και το χερεσαι.και σε παω εφερες αυτα που ετοιμασες το σκαφος την βαση το καπακι.
Ν2 ο μπαγλαμας του ΓΙΓΑΝΤΑ με τον φιλο του ζαρκαδα.
Ν3 συνεχιζεται................................................................................
οι καταγγελιες ειναι 154.567 θα τα ανεβαζω δεκα-δεκα
Εγω και ο Ζοζέφ.

ΖΑΡΚΑΔΑΣ ΚΩΣΤΑΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.116
Απ: Έκθεση ερασιτεχνικής οργανοποιίας "Ηλίας Γραβάνης"
« Απάντηση #192 στις: Ιούνιος 17, 2013, 08:50:11 μμ »
1 καταγγελια στον αντμιν---δεν υπαρχει φωτογραφια με τον βοα του βουλη13
2 καταγγελια στον τζωην2004---δεν εφαγα πιτσα.για συγχωρεση να σε δω μεθυσμενο να παιζεις λυρα και να λες μαντιναδα.
3 καταγγελια στους ηλεκτρικους---θελει πολυ να φτασετε τον νασο.
4 καταγγελια θα αρχισω να ακουω μπλουζ,ποντιακα.τον φιλο με τα πνευστα.
5 καταγγελια για το πως τα βλεπω
ο ζηρας επαιξε για τον εαυτο του.ο νικολακης για τον πατερα του.ειναι πολυ ανωτερο παιξιμο.[πατερας του ειναι ο βουλης13]
6 καταγγελια μοντετορατορ ειναι ο ανδρεου.
7 καταγγελια  ζαρκαδα τραγουδας πολυ ωραια.
8 καταγγελια πρωτη φορα στην ακροπολη πηγα 30 χρονων.αυτο που σκεφτηκα ειναι οτι οταν φταχνουν τετοια ΤΕΧΝΗ με μαρμαρα αραγε τι θα κανουν με τα ξυλα.
συμπερασμα οτι ο στραντιβαριους με τον φιλο που εκανε το οργανο με το αλουμινιο-τυμπανο ειναι στο ιδιο επιπεδο.
9 καταγγελια ΚΑΠΑ θα σε λεω θειο σαν μεγαλυτερος που εισαι....................στην κατασκευη κιθαρας.
10 καταγγελια αυτο που με αρεσει ειναι παιχτης και οργανο.
Ν1 γιωργος απο καλαματα οταν θα κανεις το δικο σου οργανο θα εισαι απιστευτος.παιζεις και το χερεσαι.και σε παω εφερες αυτα που ετοιμασες το σκαφος την βαση το καπακι.
Ν2 ο μπαγλαμας του ΓΙΓΑΝΤΑ με τον φιλο του ζαρκαδα.
Ν3 συνεχιζεται................................................................................
οι καταγγελιες ειναι 154.567 θα τα ανεβαζω δεκα-δεκα

για την πενια σου ρε φιλε και για το μπουζουκι σου τι να πουμε κι εμεις οι χορευτριες?
Αφου μπορει αυτος, μπορω κι εγω...........................

Γιάννης Ελευθεριάδης

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 311
  • Trial and error
  • Αριθμός κατασκευών: 1
Απ: Έκθεση ερασιτεχνικής οργανοποιίας "Ηλίας Γραβάνης"
« Απάντηση #193 στις: Ιούνιος 17, 2013, 09:02:05 μμ »
Τα περάσαμε υπέροχα αλλά σε πολλά σημεία είχε πολύ βαβούρα,προσωπικά θα προτιμούσα κάτι πιο παρείστικο να μπορέσουμε να γνωριστούμε καλύτερα.Το χάρηκα ιδιαίτερα όταν είχε στηθεί ένα παρεάκι με μπαγλαμομπούζουκα και έπαιζαν όλοι μαζί,αυτό είναι τέχνη κατ εμέ να μπορείς να συντονιστείς και να παίξεις με άλλους χωρίς πρόβες χωρίς τίποτα.

Πάντως έχω να καταγγείλω και γω κάτι,η κλήρωση ήταν συκέ!!!Ζαρκάδα μίλα!!!

Dimitris Kriti

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 263
  • Αγαπημένο ξύλο: Μαυρη μουρια εκατο και βαλε χρονων!!!
Απ: Έκθεση ερασιτεχνικής οργανοποιίας "Ηλίας Γραβάνης"
« Απάντηση #194 στις: Ιούνιος 17, 2013, 09:08:59 μμ »
Mπραβο παιδια! Παντα τετοια, και στην επομενη με το καλο!
Μακαρι να μπορουσα να εχω ερθει και 'γω αλλα δυστιχως.... Ελπιζω να τα καταφερω στην επομενη.

Tags: