Αποστολέας Θέμα: Δια βιου μαθηση- εργαστηριο κατασκευης παραδοσιακων οργανων/ 50 ωρες δωρεαν  (Αναγνώστηκε 8152 φορές)

atlas

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 160
Οποιος θελει και μπορει ας ριξει μια ματια εδω:http://www.neafiladelfeia.gr/ κατω αριστερα, banner Δια βιου μαθηση) και βλεπει οχι μονο για οργανοποιια, αλλα και αλλα μαθηματα που μπορει να επιλεξει, την αιτηση και τα σχετικα.Ειναι δωρεαν και πιθανως θα γινεται και στο δικο σας δημο ή ομορο.Δωρεαν , 8μελη τμηματα.Α, και μην το ξεχασω καντε κανενας αιτηση και στη φιλαδελφεια να συμπληρωσουμε τους 8 πρωτους και τα λεμε απο κοντα.
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουάριος 11, 2015, 10:00:11 μμ από atlas »
"Τα πάντα ρει"

g.duras

  • Jr. Member
  • **
  • Μηνύματα: 44
  • Αγαπημένο ξύλο: Καρυδιά
  • Αριθμός κατασκευών: 1
Πολύ χρήσιμο το λινκ.
Έκανα και εγώ σήμερα αίτηση αλλά είμαστε μόνο 5 μέχρι στιγμής και αναγκαστικά θέλει 8 για να γίνει το τμήμα...
Για να δούμε!!!

Δημήτρης Αγγελακοπουλος

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 498
Πολύ ενδιαφέρον! Αν ήταν στην Πάτρα δε θα το έχανα..
Όπως τον έβρω τον καιρό, έτσι τον αρμενίζω

mixalhs1987

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 346
  • Αγαπημένο ξύλο: μουρια
  • Αριθμός κατασκευών: καμια
δηλαδη προλαβαινω?
on line γινετε?

john 2004

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.748
on line  γινονται πολλα πραγματα...... εδω.   Για οποιον εχει διαθεση να διαβασει........ αλλα οι περισσοτεροι δεν εχουν!

Metallikas

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.210
δεν είδα πουθενά να γράφει για κατασκευή μουσικών οργάνων...επίσης πρέπει να είσαι δημότης Νεας Φιλαδελφειας?

g.duras

  • Jr. Member
  • **
  • Μηνύματα: 44
  • Αγαπημένο ξύλο: Καρυδιά
  • Αριθμός κατασκευών: 1
Στη τελευταία σελίδα τελευταία επιλογή αριθμός 34. εργαστήριο κατασκευής παραδοσιακών οργάνων.
Δεν χρειάζεται να είσαι δημότης, εγώ για παράδειγμα μένω Ίλιον.
 :)

Metallikas

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.210
λέει κάπου επίσης πότε ξεκινάνε τα μαθήματα και τι ώρες είναι? υπάρχει περίπτωση να έρθουμε 2 αν ξεκινάνε ιουνιο και μετά (μπορεί και 3 άμα πείσω τον Κέδρο  :D )

ΡΕΜΠΕΤΗΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 643
Κι εγω μεσα.

Γιώργος Κατσίγιαννης

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 930
  • Αριθμός κατασκευών: 30 και συνεχιζουμε....
πως γινεται αιτηση online;

takeda

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 15
Ωραία, μπράβο βρε παιδιά, και εγώ μέσα. Θα πάω την αίτηση το πρωί. Βέβαια μου είπαν ότι δέχονται αιτήσεις πολύ καιρό τώρα και τηρείται σειρά προτεραιότητας.
Επίσης δεν έχουν καταβληθεί καν στο υπουργείο οι καταστάσεις ακόμα και δεν καταλαβαίνω τι σημαίνει σχετικά με το πότε μπορεί να αρχίσει το πρόγραμμα.

takeda

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 15
Ωραία, μπράβο βρε παιδιά, και εγώ μέσα. Θα πάω την αίτηση το πρωί. Βέβαια μου είπαν ότι δέχονται αιτήσεις πολύ καιρό τώρα και τηρείται σειρά προτεραιότητας.
Επίσης δεν έχουν καταβληθεί καν στο υπουργείο οι καταστάσεις ακόμα και δεν καταλαβαίνω τι σημαίνει σχετικά με το πότε μπορεί να αρχίσει το πρόγραμμα.

Κατεβάζεις την αίτηση και την πηγαίνεις ο ίδιος καθημερινές 8:30 - με 14:00 στην διεύθυνση που γράφει. Διάβασε την αίτηση αναλυτικά.

georgalasg

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.738
    • παρουσίαση κατασκευών
  • Αγαπημένο ξύλο: απελέκητο...
  • Περιοχή: Άλιμος - Κυπαρίσσι Λακωνίας
το ιδιο σεμιναριο ισως γίνει και στην καλλιθεα. Αν μαζευτουν τα ατομα. Οι αιτησεις στελνονται στο υπουργείο και αν αυτο το εγκρίνει (αναλογα τα ατομα) θα γίνει...
μπορειτε να κανετε την διαδικασία αυτη και εκει.

Προφανως θα γίνεται το ιδιο σε ολους τους δήμους.... (απλα Καλλιθεα πηρα τηλεφωνο και το επιβεβαίωσα)

Μαζευτείτε και καντε σε δυο τρεις μεγαλους δημους να είστε σιγουροι...   ;D
Εγω και ο Ζοζέφ.
https://georgalasg.wordpress.com/

takeda

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 15
Εχουμε contact point για Καλλιθέα;

georgalasg

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.738
    • παρουσίαση κατασκευών
  • Αγαπημένο ξύλο: απελέκητο...
  • Περιοχή: Άλιμος - Κυπαρίσσι Λακωνίας
Απο google βρηκα το site του δημου. Στη κεντρικη σελιδα εχει πληροφοριες. Αν δε βγαλεις ακρη πες μου να ξαναψαξω.
Παντως ειμαι σιγουρος οτι γινονται αιτησεις σε ολους τους δημους.

Συννενοηση μονο για να πατε πολλοι σε συγκεκριμενο και να μαζευτειτε...
Εγω και ο Ζοζέφ.
https://georgalasg.wordpress.com/

Tags: